STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
She Can Do IT - Twoje drzwi do świata IT
Napisany przez: Administrator

She Can Do IT - Twoje drzwi do świata IT - Zdobądź pracę jutra - Zapisz się dzisiaj !

UDOSTĘPNIJ

Nasz wspólny projekt z Accenture: She Can Do IT - Twoje drzwi do świata IT - Zdobądź pracę jutra

Projekt  "She Can Do IT" to efekt współpracy Accenture i stowarzyszenia Technologia w Spódnicy. Jego celem jest zwiększenie różnorodności w świecie IT, dzięki przygotowaniu 40 kobiet bez wykształcenia informatycznego do pełnienia roli konsultanta SAP i BI. Projekt jest całkowicie bezpłatny, a jego zaletą jest kompleksowe wsparcie w przekwalifikowaniu się i wkroczeniu do świata IT. Od uczestniczek nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia, ani wykształcenia informatycznego. Wystarczy, że lubią one zadania analityczne.

W ramach projektu kobiety rozwiną nie tylko twardą wiedzę z obszaru IT, ale także umiejętności miękkie pomagające w codziennej komunikacji z Klientem, efektywnej współpracy w zespole i zarządzaniu własną motywacją. Po ukończeniu kursu i pomyślnie zdanym egzaminie najlepsze uczestniczki otrzymają propozycję współpracy w Accenture. Będą też mogła skorzystać z indywidualnych konsultacji dotyczących poszukiwania pracy. Zadbamy, aby komfortowo poczuły się wkraczając w świat IT.

Wkrocz w świat IT

Projekt "She Can Do IT" to idealna okazja, żebyś w krótkim czasie zdobyła praktyczne umiejętności umożliwiające podjęcie pracy w konsultingu z obszaru IT. Nie wymagamy doświadczenia ani wykształcenia.

Zdobądź pracę jutra

Po ukończeniu szkolenia i bardzo dobrze zdanym egzaminie końcowym otworzy się przed Tobą perspektywa stałej współpracy. Rozwijaj swój talent w globalnej organizacji świadczącej usługi z zakresu doradztwa i nowych technologii.

Potwierdź umiejętności

Dostaniesz certyfikat poświadczający zdobyte kompetencje techniczne i miękkie od globalnie rozpoznawanego lidera wśród dostawców rozwiązań w zakresie SAP. Żadna firma szkoleniowa ani filmiki z YouTube Ci tego nie zapewnią.

Więcej informacji tutaj.

 

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Wydarzenia

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.