STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
mentorka
Napisany przez: Administrator

Anna Falbogowska z GSK dołączyła do grona mentorek w Technologii w Spódnicy.

UDOSTĘPNIJ

Anna Falbogowska, Director of End User Systems and Services, GSK

Ania rozpoczęła swoją karierę zawodową kilkanaście lat temu, decydując się na ścieżkę IT mimo, że prócz wykształcenia technicznego i biznesowego jest również muzykiem. W swojej obecnej roli kieruje kilkusetosobowym zespołem, zlokalizowanym zarówno w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Malezji oraz na Kostaryce.

Ania jest dumną mamą dwóch nastoletnich synów, którzy są dla niej źródłem energii i inspiracji. Poza pracą i życiem rodzinnym, znajduje czas na swoje pasje – sport, muzykę i podróże. Aktywnie działa w obszarach związanych z różnorodnością, nie tylko w kontekście płci, ale również wieku, religii czy pochodzenia.

Jako mentorka chciałaby podzielić się doświadczeniem w obszarze zarządzania karierą i rozwojem osobistym w międzynarodowej korporacji. Chętnie opowie również o jej sposobach na szczęśliwe życie prywatne i zawodowe.

Więcej o naszym programie mentoringowym i mentorach na naszej stronie. Wszystkich chętnych do udziału jako mentee zapraszamy do wypełnienia formularza.

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Wydarzenia
TAGI: mentorka

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.