STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
Borys Stokalski, Re:Think, Partner, mentor, tws
Napisany przez: Administrator

Borys Stokalski z Re:Think dołączył do grona mentorów w Technologii w Spódnicy.

UDOSTĘPNIJ

Borys Stokalski, Partner w Re:Think.

Przedsiębiorca, inwestor, menedżer i doradca od ponad ćwierć wieku związany z przemysłem IT i biznesowymi zastosowaniami innowacji technologicznych. Absolwent informatyki na wydziale MIM Uniwersytetu Warszawskiego, współtwórca pierwszego programu zajęć w zakresie Human Computer Interaction na tym wydziale. Entuzjasta transformacyjnego potencjału cyfrowych technologii.

Współtwórca i wieloletni prezes zarządu grupy Infovide-Matrix, jednej z największych firm doradczych IT na polskim rynku, odpowiedzialny za strategię i rozwój jej oferty. Po przejęciu Infovide-Matrix przez grupę Asseco współtwórca i partner firmy RETHINK, specjalizującej się we wsparciu cyfrowych transformacji przedsiębiorstw i instytucji publicznych.

Pasjonuje się w wymianą doświadczeń w gronie liderów cyfrowego biznesu. Często i chętnie (czasem zbyt chętnie mówi o swoich fascynacjach, ale potrafi też słuchać i lubi uczyć się od innych. Uczestnik i organizator debat, konferencji i sieci eksperckich. Twórca i animator konferencji Digital Champions (www.digitalchampions.pl). Członek Rady Ekspertów Magazynu Think Tank oraz ekspert międzynarodowego think tanku Cutter Consortium. Autor licznych publikacji poświęconych aktualnym wyzwaniom strategicznym i zarządczym związanym z rozwojem cyfrowego biznesu.

Uważa, że warto z uporem robić to w co się wierzy, ale nie warto myśleć, że zostanie się dzięki temu sławnym i bogatym (choć nie da się tego wykluczyć). Nie jest mistrzem w zarządzaniu czasem. Bez presji nadmiaru zadań i krótkich terminów trochę się gubi. Nie potrafiłby pracować w firmie, w której obowiązuje polityka czystego biurka. Przestał się tym przejmować od kiedy kolega wytłumaczył mu pojęcie „ład prakseologiczny“. Kryzys wieku średniego przeszedł stosunkowo obronną ręką tworząc z przyjaciółmi kapelę rockową. Miłośnik Suwalszczyzny, Czech, narciarstwa, nurkowania, spokojnych podróży po wodnych szlakach a zwłaszcza wszelkich form leniwego spędzania czasu w gronie najbliższych. Szczęśliwie żonaty od ponad 30 lat, ojciec trójki dzieci, dziadek dwojga wnucząt.

Ulubione cytaty (w zasadzie nie wierzy w mądrość cytatów, ale te są ok):

  • „Opportunity is missed by most people because it is dressed in overalls and looks like work.” (T.A. Edison)
  • “I’ll think of something” (Indiana Jones, Ostatnia krucjata)
  • “Must go faster” (Jeff Goldblum jako Dr Ian Malcolm, Park Jurajski)
  • “Bóg jest Miłością” (1 list Św. Jana)

Więcej o naszym programie mentoringowym i mentorach na naszej stronie. Wszystkich chętnych do udziału jako mentee zapraszamy do wypełnienia formularza.

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Wydarzenia

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.