STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
mentorka, Katarzyna Rusek, TwS, Mentoring, Program, SAP Polska
Napisany przez: Administrator

Witamy Katarzynę Rusek z SAP Polska w gronie naszych mentorek programu mentoringowego TwS.

UDOSTĘPNIJ

Katarzyna Rusek, Dyrektor Personalna, SAP Polska.

Posiada blisko 20-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, zdobywane głównie (choć nie tylko) w firmach technologicznych. Od 2006 roku jest związana zawodowo z firmą SAP Polska, gdzie aktualnie pełni funkcję Dyrektora HR na Polskę i Słowację oraz – w ramach struktury SAP – funkcję HR Business Partnera. Jest odpowiedzialna za realizację projektów i programów takich jak: planowanie następstw, sales i presales academy, integrated talent management, wdrożenia wewnętrznych programów długoterminowych benefitów opartych o akcje itd. Jest wewnętrznym coachem i mentorem. Szczególnie jako praktyk docenia rozwiązania i technologie, które wspierają rozwój kapitału ludzkiego, m.in. oceny pracownicze i zarządzanie efektywnością, e-learning i zarządzanie wynagrodzeniami, a także zaawansowane rozwiązania do monitorowania i raportowania procesów i danych HR.

Katarzyna jest absolwentką Uniwersytetu Kardynała Wyszyńskiego (studia z zakresu Historii Sztuki), Tilburg University (Advanced management) oraz Akademii Leona Koźmińskiego (magisterium z socjologii) jak również SGH gdzie ukończyła podyplomowe studia z zakresu zarządzania HR. W ramach pogłębiania swoich pasji zawodowych przeszła szkolenie coachingowe i jako zaszczyt poczytuje sobie pełnienie funkcji członka zarządu polskiego oddziału ICF w latach 2007-2009. Obecnie jest w trakcie studiów doktoranckich z zarządzania w Akademii Leona Koźmińskiego.

Katarzyna nadal interesuje się sztuką a czas wolny spędza czytając, jej wielką pasją jest jazda na rowerze (także do pracy).

Więcej o naszym programie mentoringowym i mentorach na naszej stronie. Wszystkich chętnych do udziału jako mentee zapraszamy do wypełnienia formularza.

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Wydarzenia

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.