STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
Tomasz Hipsz, Chronix Biomedical, mentor, TwS, mentoring
Napisany przez: Administrator

Tomasz Hipsz z Chronix Biomedical jest mentorem w programie mentoringowym Technologii w Spódnicy.

UDOSTĘPNIJ

Tomasz Hipsz, Dyrektor IT w Chronix Biomedical.

Firmę świadczącą usługi związane z Internetem założył w roku 1996, jeszcze podczas studiów na Politechnice Warszawskiej. Stworzył jeden z pierwszych polskich sklepów internetowych i kierował nim. Rozwijał się wraz z rozwojem zasięgu sieci – w ciągu lat, które upłynęły od uruchomienia jego własnej firmy, pomagał budować strony internetowe i reklamować się ponad 350 firmom, zarówno polskim, jak i międzynarodowym.

Projektuje i kieruje tworzeniem różnorodnych systemów informatycznych od CMS, poprzez e-commerce, do systemów wspomagających zarządzanie i sprzedaż w firmach. Od wielu lat szkoli i doradza klientom chcącym wykorzystać nowe technologie w swoim biznesie. Tomasz jest absolwentem Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej.

Więcej o naszym programie mentoringowym i mentorach na naszej stronie. Wszystkich chętnych do udziału jako mentee zapraszamy do wypełnienia formularza.

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Wydarzenia

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.