STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
Zuzanna Warowna, Ogilvy
Napisany przez: Administrator

Witamy Zuzannę Warowną z Ogilvy w gronie naszych mentorek.

UDOSTĘPNIJ

Zuzanna Warowna-Toruńska, Dyrektor Zarządzający, Grupa Ogilvy.

Manager od 16 lat związany z branżą reklamy i marketingu. Kocha to, co robi, więc nawet nie zauważyła, że w pewnym momencie zaczęła zarządzać zespołem 140 osób – bardzo różnych osób, bo od administracji po kreację.

Pracowała w największych agencjach sieciowych w Polsce I dla klientów takich jak McDonald’s, PZU, GSK, LOT, Unilever, Mondelez.

Od listopada 2015 zarządza Grupą Ogilvy w Polsce. Zodiakalny strzelec, dla którego szklanka jest zawsze do połowy pełna i który ciągle podnosi sobie wyżej poprzeczkę. Od siebie zawsze wymaga więcej niż od innych i jest swoim najbardziej surowym oceniającym. Nie ma maila w telefonie i równocześnie żadnych zaległych maili – można!

Ma niesamowicie wyostrzone zmysły – więcej czuje, więcej słyszy i więcej widzi. Kocha życie rodzinne – dla niej zawsze rzuci wszystko i pojedzie na koniec świata! Rodzina to też zwierzęta – były świnki morskie, papużki faliste, psy, koty, króliki.

Miała być tenisistką albo adwokatem, w związku z czym wybrała studia na SGH. W wolnym czasie prowadzi bloga o hotelach i restauracjach.

Więcej o naszym programie mentoringowym i mentorach na naszej stronie. Wszystkich chętnych do udziału jako mentee zapraszamy do wypełnienia formularza.

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Wydarzenia

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.