STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
Magda Oleksiewicz, Head of Change Management, Royal Bank of Scotland
Napisany przez: Administrator

Magda Oleksiewicz z RBS dołączyła do grona mentorek w Technologii w Spódnicy.

UDOSTĘPNIJ

Magda Oleksiewicz, Head of Change Management, Royal Bank of Scotland

Manager i ekspert w obszarach zarządzania projektami, marketingu i sprzedaży w bankowości, fintech i ecommerce.

Absolwentka Międzynarodowej Ekonomiki Przedsiębiorstw Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą oraz MBA Bradford Univeristy & ALK.

Karierę zawodową rozpoczynała w firmach doradczych w Niemczech – jako konsultant oraz trener. Po studiach rozpoczęła pracę w warszawskim biurze międzynarodowej firmy doradztwa strategicznego Roland Berger Strategy Consultants, gdzie realizowała projekty z zakresu strategii , restrukturyzacji i optymalizacji dla największych polskich banków. W Sygma Bank odpowiadała za wdrożenie metodologii zarzadzania projektami i zarządzała portfelem projektów strategicznych. W PayU realizowała strategie marketingowe i sprzedażowe w regionie CEE. Obecnie w Royal Bank of Scotland wdraża strategie zarządzania zmianą.

Motto życiowe: „Wizja bez realizacji jest halucynacją”.

Więcej o naszym programie mentoringowym i mentorach na naszej stronie. Wszystkich chętnych do udziału jako mentee zapraszamy do wypełnienia formularza.

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Wydarzenia

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.