STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
Technologia w Spódnicy, gala, mentoring, mentee, mentor
Napisany przez: Administrator

Gala Inauguracyjna 3-ciej edycji Programu Mentoringowego - nasze podsumowanie.

UDOSTĘPNIJ

Spotkanie, które zainspirowało wiele kobiet do odważnego budowania kariery w technologii!

Stowarzyszenie "Technologia w Spódnicy" oraz Citi - Women in Technology zorganizowało niniejsze wydarzenie.

Stowarzyszenie Technologia w Spódnicy ma za sobą kolejny rok pełen ważnych i wartościowych inicjatyw m.in. Akademię Przywództwa, Kongres Mentoringu oraz liczne spotkania otwarte, podczas których mieliśmy szansę poruszać kluczowe zagadnienia dla sektora ICT.

Z entuzjazmem planujemy już kolejne inicjatywy oraz spotkania otwarte w 2017 roku, a tymczasem, zapraszamy do zapoznania się z relacją ze spotkania otwartego, które odbyło się w grudniu 2016.

Cały dzień obfitował w wydarzenia w społeczności Technologii w Spódnicy. Przed uroczystą galą Mentorzy i Mentorki naszego programu spotkali się w siedzibie Cisco z Dyrektor ds. Mentoringu - Agatą Mazurek-Bąk oraz z Anną Pyrek - Partnerem Zarządzającym firmy Kingmakers. Rozmawialiśmy o naszym programie, o metodach, trendach światowych i zasadach współpracy między interesariuszami w procesie mentoringu. Było też o nas samych w roli Mentorów, o naszych obawach i pasjach. Było inspirująco i owocnie. Ogromne podziękowania dla Ani, która jest nie tylko ekspertem od mentoringu, ale i niezwykłą osobą, która z innych potrafi wydobyć to, co w nich jest niezwykłe.

Gala Inauguracyjna odbyła się w siedzibie firmy Citi Service Center Poland, podczas której zakończyliśmy 2 edycję oraz otworzyliśmy 3 edycję między firmowego programu mentoringowego.

Gala zbiegła się z otwarciem Klubu Citi „Women in Technology”. Celem obu inicjatyw jest wspieranie ambitnych kobiet działających w branży technologicznej w ich zawodowym oraz osobistym rozwoju.

Spotkanie wzbogaciła przemowa Pani Sylwii Bliskiej - Liderki biznesu, od 15 lat działającej w branży eCommerce, FMCG, działach marketingu, sprzedaży i strategii, a także doświadczeniem w usługach B2C i B2B – obecnie pełniącej funkcję General Managera w firmie PayU. Pani Sylwia jest wieloletnią mentorką i mentee w programach mentoringowych dla kobiet i liderów biznesu. Podzieliła się ona z uczestnikami spotkania swoimi doświadczeniami i refleksjami na temat roli Kobiety - Liderki w branży ICT.

Istotnym punktem spotkania był Panel, dotyczący budowania i realizacji programów mentoringowych przeprowadzony przez Agatę Mazurek-Bąk – Dyrektora ds. Mentoringu TwS, w którym udział wzięli mentorzy i mentees programu mentoringowego: Joanna Dudziak – właścicielka firmy Dudziak i Partnerzy, Dawid Pawłowski - Head of Digital IT w PLL LOT, Monika Mrzygłód–Urbaniak Operations Lead EE w Cisco, Natalia Zalewska-Chyła - CSC Poland Technology Support Compliance Officer oraz doświadczona ekspertka – Anna Pyrek – Partner Zarządzający firmy Kingmakers.

Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem licznie przybyłych reprezentantów sektora ICT i dało szansę gościom do nawiązania kontaktów oraz wymiany cennych doświadczeń, m.in. podczas przygotowanych przez firmę Citi warsztatów, których celem było wypracowanie metod czynnego włączenia kobiet do świata technologii. Wypracowane podczas warsztatów wnioski pozwoliły uzyskać spojrzenie szerokiego grona uczestników na ten ciągle żywy temat.

Całe spotkanie uprzyjemnił występ chóru, złożonego z pracowników firmy Citi.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim prelegentom i gościom i już teraz serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenia pod patronatem Technologii w Spódnicy w 2017 roku.

fot. Sara Szeremeta - bardzo Ci dziękujemy za udostępnienie pięknych zdjęć. 

Wszystkie zdjęcia dostępne na naszym Facebook 'owym fanpage'u.

 

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Wydarzenia

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.