STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, Be the change,
Napisany przez: Administrator

Wieczór Be the change 26 stycznia o 18:00 w Auli ASP.

UDOSTĘPNIJ

Wydarzenie organizowane przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet.

W imieniu Sieci Przedsiębiorczych Kobiet zapraszamy na wieczór Be the change 26 stycznia o 18:00 w Auli ASP na Wybrzeżu Kościuszkowskim. Spotkanie z bohaterkami branży technologicznej: Prof. El Frey to specjalistka z zakresu inżynierii biomateriałów polimerowych, Zuza Stańska- jest założycielką Moiseum i autorką aplikacji mobilnej DailyArt.

Zmiana nieustannie towarzyszy kobietom z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Jest jedynym pewnym elementem życia. Często prowadzi do niesamowitych i dość niespodziewanych efektów. Zainspirowane wieloma ciekawymi historiami kobiet z Sieci, postanowiłyśmy zaprezentować je szerszemu gronu. Poprzez te historie chcemy zachęcić do zmiany, której się obawiają, ale również pokazać, jak duży potencjał tkwi w kobietach oraz jak dzielenie się swoimi doświadczeniami, może ten potencjał wyzwolić. Na scenie zobaczycie kobiety z Sieci.

Be the change to cykliczne wieczorne spotkania networkingowe z sesją w duchu storytellingu, podczas której prelegentki dzielą się niezwykłymi historiami o punkcie zwrotnym w ich życiu.

Punkt zwrotny to takie zdarzenie, które zmienia kierunek historii. Albo życia. Trzy kobiety opowiadają, jak dzięki wyborom, których dokonały, odmieniły biznes, rodzinę, edukację, a może nawet świat.

Wieczór Be the change to jak zwykle okazja do networkingu przy winie i smacznym poczęstunku. Mile widziane będą zarówno bywalczynie naszych śniadań, warsztatów i konferencji, jak i te Panie, które po raz pierwszy dołączą na wydarzenie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Zapraszamy także Panów.

Więcej informacji o wydarzeniu i link do zapisów na stronie https://bethechange6.evenea.pl/

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Wydarzenia

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.