STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
Bartosz Górczyński, Mentor, TWS, CIONET
Napisany przez: Administrator

Bartosz Górczyński z CIONET dołączył do grona mentorów w Technologii w Spódnicy.

UDOSTĘPNIJ

Bartosz Górczyński CIONET Polska Managing Partner jest mentorem w Stowarzyszeniu Technologia w Spódnicy.

Bartosz, lat 47, od 24 lat związany z branżą IT w Polsce i na świecie. Manager, konsultant, trener i działacz społeczny.

W pierwszych latach kariery pracował w komercyjnych firmach IT szczególnie specjalizując się w zarządzaniu organizacjami customer service. Zarządzał ogólnopolskimi organizacjami serwisowymi i złożonymi projektami projektami.

W 2000 roku założył i zarządzał firmą doradczo-szkoleniową CTPartners S.A., która stała się liderem w dziedzinie zarządzania usługowymi organizacjami IT. Był jej Prezesem do 2012 roku, a także trenerem i konsultantem.

Bartosz był zawsze aktywnym działaczem ogólnoświatowych organizacji skupiających ekspertów IT. Założył w Polsce działalność Help Desk Institute oraz by wśród założycieli Stowarzyszenia itSMF, w którym był wieloletnim Prezesem, a w roku 2012 wybrany został na stanowisko itSMF International Chairman.

Od 2014 roku kieruje działaniami społeczności CIONET w Polsce, której polski oddział powołał w połowie 2014 roku. CIONET to 360 polskich CIO i Dyrektorów IT, którzy w ramach społeczności spotykają się, dzielą wiedzą i doświadczeniem, tworzą ciekawy content i współpracują na wielu ambitnych polach. CIONET współpracuje z wieloma organizacjami w tym Technologią w Spódnicy.

Pasjonuje się sportem zarówno uprawnianiem jak i kibicowaniem. Latem rower i wędrówki po górach. W zimie koniecznie narty. Przy każdej możliwej okazji kupuje bilet, żeby na żywo kibicować w atmosferze stadionu lub hali sportowej.

Więcej informacji o naszych mentorkach i mentorach na stronie.

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Wydarzenia

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.