STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
mentor, amberstone, krzysztof, puchalski
Napisany przez: Administrator

Witamy Krzysztofa Puchalskiego z Amberstone w gronie naszych mentorów.

UDOSTĘPNIJ

Krzysztof Puchalski współzałożyciel oraz CEO Amberstone Associates jest mentorem w programie Mentoringu realizowanym przez Stowarzyszenie Technologia w Spódnicy.

Krzysztof jest osobą, którą trudno jest włożyć w szablony i zatrzymać w miejscu. Zawodowo pasjonuje się relacjami z ludźmi, choć potrafi być małomówny i z pozoru introwertyczny. Jest osobą spokojną, która w sposób wyważony podejmuje decyzje z umiarkowaną skłonnością do ryzyka, choć równocześnie pasjonują go kajakarstwo górskie, nowe przedsięwzięcia biznesowe i wychodzenie poza strefę komfortu. Posiada dwóch synów, psa i niepokojące poczucie humoru.

Zawodowo Krzysztof jest współzałożycielem oraz CEO Amberstone Associates, firmy executive search zajmującej się doradztwem HR w zakresie stanowisk zarządzających w świecie nowych technologii. Jest także współtwórcą marki Simplicity Recruitment, oraz start’upu FurryOwl.com a także kilku innych przedsięwzięć. Z wykształcenia i zawodu jest menedżerem z kilkunastoletnim stażem w zarządzaniu fantastycznymi zespołami. Ma również za sobą setki godzin przepracowanych jako konsultant, rekruter i doradca personalny dla największych organizacji działających w bardzo różnych segmentach rynku.

Więcej o naszym programie mentoringowym i mentorach na naszej stronie. Wszystkich chętnych do udziału jako mentee zapraszamy do wypełnienia formularza.

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Wydarzenia

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.