STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
summer coctail, meeting for mentors
Napisany przez: Administrator

[Fotorelacja] Integracyjny koktajl Mentorek i Mentorów z Technologii w Spódnicy i Vital Voices

UDOSTĘPNIJ

„Technologia w Spódnicy” i „Vital Voices” łączą siły w programach Mentorskich dla Kobiet.

Za nami kolejne spotkanie, z udziałem prestiżowego grona Mentorek i Mentorów, zorganizowane przez „Technologię w spódnicy” we wspólpracy partnerskiej z Fundacją „Vital Voices”.

Podczas spotkania, grono Managerów zrzeszonych w obu organizacjach, miało okazję podzielić się swoimi doświadczeniami w ramach prowadzonych programów mentorskich, wymienić spostrzeżeniami i opiniami odnośnie przyszłości mentoringu, ale również zdefinować wyzwania, które stoją przed kobietami chcącymi zapisać się na kartach historii jako wpływowe Liderki.

Jak mówi Sylwia Kujawska-Frydrych, Prezes Stowarzyszenia Technologia w Spódnicy „nasze spotkania mają umożliwić budowanie efektywnej sieci kontaktów i wymianę poglądów pomiędzy najlepszymi Liderami biznesu. Jesteśmy dumni, że udało nam się połączyć siły z zaprzyjaźnioną Fundacją Vital Voices, co pozwoliło na osiagnięcie efektu synergii. To co nas szczególnie cieszy, to zaangażowanie do programów mentorskich Panów – Mentorów, którzy podjęli współpracę z Mentees zrzeszonymi w naszych Organizacjach”.

Letnia formuła spotkania, zorganizowanego w Stacji Mercedes, pozwoliła nie tylko na dzielenie się inspiracjami do dalszych działań, zmierzających do zwiększenia reprezentacji kobiet na stanowiskach managerskich, ale również do na wzajemnego zarażania się pasjami i apetytem na życie.

Podczas tego wyjątkowego wieczoru, udało się zgromadzić w jednym miejscu doświadczenie, wiedzę i energię znakomitych Liderów piastujących najwyższe stanowiska managerskie korporacji z całej Polski.

Więcej informacji o naszych mentorkach i mentorach na stronie.


 

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Wydarzenia

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.