STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
bargieł, tws,
Napisany przez: Administrator

Magdalena Bargieł dołączyła do grona mentorów w Technologii w Spódnicy.

UDOSTĘPNIJ

Magdalena Bargieł Wiceprezes ds. Personalnych Sygnity S.A. jest mentorką w Stowarzyszeniu Technologia w Spódnicy.

Magda jest absolwentką Wydziału Psychologii Interpesonalno-Managerskiej Uniwersytetu Śląskiego, a także Zarządzania Zasobami Ludzkimi/ Psychologii Zarządzania w Biznesie na Uniwersytecie Wrocławskim. Wykładowca na warszawskim SWPS na podyplomowych Studiach Zarządzania Zasobami. Jest także trenerem posiadającym akredytację International Coach Federation.

Doświadczenie zawodowe budowała pracując zarówno w firmach polskich, jak i międzynarodowych, o zróżnicowanym profilu m.in.: FMCG, IT, farmacja i ubezpieczenia. Karierę zawodową rozpoczęła w 1995 roku jako konsultant pracując m.in. dla SMG/KRC.

W 2000 roku była zastępcą Dyrektora Personalnego portalu Wirtualna Polska. W latach 2001-2009 była Dyrektorem Personalnym Polfy Kutno/IVAX/TEVA. W okresie 2009-2010 pełniła funkcję Dyrektora Personalnego Biotonu. W 2010 roku realizowała projekty z zakresu rozwoju przywództwa dla HAY Group. Od 2011 roku związana z PZU jako Dyrektor ds. Zarządzania Talentem w Grupie.

Budowanie silnej marki, zarządzanie procesem rekrutacji, poszukiwanie i pozyskiwanie młodych talentów, szeroko rozumiane zwiększenie efektywności organizacji w obszarze HR, dostosowywanie istniejących systemów, benchmarkowanie do rynku i zarządzanie zmianą to główne obszary specjalizacji, znajdujące się w kompetencjach Wiceprezes ds. Personalnych Sygnity S.A.

Więcej informacji o naszych mentorkach i mentorach na stronie.

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Wydarzenia
TAGI: bargieł tws

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.