STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
Agnieszka Gasperini, PMI
Napisany przez: Administrator

Agnieszka Gasperini z PMI dołączyła do Technologii w Spódnicy.

UDOSTĘPNIJ

Agnieszka Gasperini Region Mentor w Project Management Institute jest nową członkinią i mentorką w Stowarzyszeniu Technologia w Spódnicy.

Agnieszka jest Kierownikiem Projektów (PMP) z 17 – letnim doświadczeniem i znajomością 6 języków obcych.

Karierę zawodową rozpoczęła w Siemens AG w 1999 roku w dziale technicznym.

Od 2003 roku Agnieszka jako Prezes PMC (www.pmc.org.pl) przez 11 lat prowadziła firmę konsultingową w kraju i zagranicą w zakresie zarządzania projektami oraz finansowania projektów z funduszy unijnych.

Od 2014 Agnieszka reprezentuje międzynarodową firmę Practical Thinking Group na stanowisku Managing Director EMEA. (www.practical-thinking.com ).

Aktywny trener, coach i mentor – Certyfikacje  min. ICF, SDI.

Agnieszka jest bardzo aktywnym spikerem(mówcą) i organizatorem wydarzeń biznesowych, takich jak seminaria, konferencje i kongresy, w zakresie zarządzania projektami, przywództwa oraz  funduszy europejskich.

Agnieszka Gasperini jest członkiem założycielem PMI (Project Management Institute) Poland Chapter od 2002 roku. Była członkiem Zarządu PMI PC przez 4 lata jako wiceprezes i prezes. Od stycznia 2015 Agnieszka Gasperini pełni rolę PMI Region Mentor na Europę Centralną (www.pmi.org).

 Więcej informacji o naszych członkiniach i mentorach na stronie.

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Wydarzenia

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.