STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
Joanna Zdulska, CiTi
Napisany przez: Administrator

Joanna Zdulska z Citi dołączyła do Technologii w Spódnicy. Witamy w tak zacnym gronie.

UDOSTĘPNIJ

Joanna Zdulska, Programs & Governance Manager, Information Security Access w Citi

Ma ponad 20 letnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i procesami operacyjnymi w IT ze specjalnym naciskiem na compliance, zarządzanie ryzykiem, dostarczanie rozwiązań i zarządzanie projektami. Od 10 lat specjalizuje się w obszarze Identity/ Access Management będącym jedną z domen bezpieczeństwa informacji.

Od momentu rozpoczęcia pracy w Citi w 1996 zajmowała różne role menadżerskie, odpowiadając za tworzenie oprogramowania, zarządzanie projektami i działaniami operacyjnymi w IT. Jako Business Information Security Officer i Compliance Officer w Regionalnym Data Center była odpowiedzialna za zarządzanie ryzykiem. W latach 2005-2007 prowadziła dwa regionalne projekty związane ze standaryzacją zarządzania dostępami dla systemów Unix, Windows, bazy danych SQL and Oracle. W roku 2007 dołączyła do globalnej grupy ID management obejmując globalną rolę związaną z automatyzacją nadawania uprawnień i tworzeniem narzędzi zwiększających efektywność procesów. W okresie 2010-2015 prowadziła globalny program związany z centralizacją funkcji ID Management z dodatkową weryfikacja wymogów bezpieczeństwa. Obecnie prowadzi program budowy Fusion Center w Budapeszcie.

Dodatkowo jest przedstawicielem globalnej jednostki Information Security, reprezentując ją w Polsce w strukturach Citibanku oraz poza nimi, realizuje strategie oraz zapewnia wsparcie dla funkcyjnych szefów w strukturze globalnej.

Absolwentka Informatyki na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej na Politechnice Warszawskiej. Posiada międzynarodowy certyfikat bezpieczeństwa informacji CISSP (Certified Information Systems Security Professional).

 

Więcej informacji o naszych członkiniach na stronie.

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Wydarzenia

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.