STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
Dorota Milczarczyk, Citi
Napisany przez: Administrator

Dorota Milczarczyk z Citi dołączyła do Technologii w Spódnicy

UDOSTĘPNIJ

Dorota Milczarczyk, Kierownik Biura Wsparcia Biznesu i Komunikacji z Citi Service Center Poland nową członkinią Stowarzyszenia Technologia w Spódnicy.

Zarządza zespołem odpowiedzialnym za strategię komunikacji, rozwój i wdrażanie działań budujących zaangażowanie pracowników, raportowanie i analizę danych. Jest również aktywnym członkiem Komitetu Sterującego Citi Women’s Network.

Wcześniejsze doświadczenia zawodowe zdobywała na stanowisku New Business Manager i Zastępcy Dyrektora Marketingu w Hearst Marquard Publishing (część Hearst Corporation jednej z największych firm medialnych na świecie).

Pracowała również na stanowisku Dyrektora Rynków Finansowych w Raiffeisen Bank Polska S.A.zarządzajac zespołem Specjalistów odpowiedzialnych za budowanie długoterminowych relacji z klientami korporacyjnymi, rozwój biznesu, sprzedaż produktów Treasury i Cash Management, monitorowanie rynku oraz kreowanie nowych możliwości biznesowych.

Dorota jest absolwentką kierunku: Zarządzanie Finansami. Ukończyła również studia doktoranckie na kierunku Finanse i Zarzadzanie oraz studia podyplomowe na kierunku PR i Komunikacja Strategiczna w Szkole Głównej Handlowej (SGH).

Dorota jest Managerem z 16 letnim doświadczeniem w biznesie na stanowiskach związanych z zarządzaniem sprzedażą, marketingiem i komunikacją, zarządzaniem zespołem.

Więcej informacji o naszych członkiniach na stronie.

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Wydarzenia

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.