STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
mentor, michał, rączka, mBank
Napisany przez: Administrator

Witamy Michała Rączkę z mBanku w gronie naszych mentorów.

UDOSTĘPNIJ

Michał Rączka Wice Dyrektor ds. Strategii IT i Zarządzania Projektami z mBanku S.A. jest mentorem w programie Mentoringu realizowanym przez Stowarzyszenie Technologia w Spódnicy.

Ekspert zarządzania projektami. ASESOR konkursu na najlepszy projekt roku w ramach International Project Management Association oraz Project Management Institute. CZŁONEK ZARZĄDU PMI Poland Chapter. WYKŁADOWCA na Executive MBA WSB, PAN i SGH. Skuteczny lider i ekspert w zarządzaniu organizacją z doświadczeniem w branżach nowych technologii. Umiejętnie łączący cele biznesowe z technicznymi. Skupiony na wartości biznesowej. Doświadczony w zarządzaniu projektami o charakterystyce międzynarodowej oraz wielodziedzinowej. Wprowadza myślenie systemowe i zmiany w organizacji pracy biznesu i IT. Praktyk z metodycznym podejściem NASTAWIONY NA ZESPÓŁ realizujący projekt. Pasjonat AGILE oraz zastosowania LEAN w zarządzaniu IT. Prelegent na konferencjach. WOLONTARIUSZ. MENTOR.

POSIADA CERTYFIKATY: PMP, PMI-ACP, SCRUM PSM&PSPO, AGILEPM PRACTITIONER, CISA, (I INNE…)

Więcej o naszym programie mentoringowym i mentorach na naszej stronie. Wszystkich chętnych do udziału jako mentee zapraszamy do wypełnienia formularza.

 

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Wydarzenia

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.