STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
mentor, Łukasz, Sibielak
Napisany przez: Administrator

Łukasz Sibielak z DHL Express dołączył do zacnego grona mentorów w naszym programie Mentoringu.

UDOSTĘPNIJ

Łukasz Sibielak Dyrektor IT w DHL Express jest mentorem w programie Mentoringu realizowanym przez Stowarzyszenie Technologia w Spódnicy.

Łączący doświadczenia z obszaru technologii i biznesu. Doświadczony, kompetentny Dyrektor IT z bardzo dobrą umiejętnością analizy potrzeb i dostosowywania do nich rozwiązań. Solidne doświadczenie z obszaru zarządzania procesami i produktami. W swojej pracy był zaangażowany w liczne projekty, wdrożenia narzędzi informatycznych i usprawnianie procesów biznesowych. W obecnej pracy jest współautorem i odpowiada za wdrażanie strategii biznesowej spółki. Posiada umiejętność innowacyjnego rozwiązywania złożonych problemów biznesowych, skoncentrowanych na Procesach, Klientach i Pracownikach. Z pracy zawodowej wyniósł również lekcje znajdowania innych dróg gdy pierwsze rozwiązania nie sprawdziły się.

Wykształcenie wyższe z ekonomii, informatyki i telekomunikacji uzupełnione o liczne szkolenia oraz certyfikaty m.in. ITIL.

Prelegent na konferencjach biznesowych i IT. Bardzo aktywny sportowo, miłośnik kreatywnych owoców ludzkiego intelektu.
Doskonale czuje się w pracy z osobami otwartymi na rozwój i pracę.

Więcej o naszym programie mentoringowym i mentorach na naszej stronie. Wszystkich chętnych do udziału jako mentee zapraszamy do wypełnienia formularza.

 

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Wydarzenia

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.