STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
mentor, płocke, monika,
Napisany przez: Administrator

Witamy Monikę Płocke w gronie naszych mentorów.

UDOSTĘPNIJ

Monika Płocke, General Manager, CIO Poland&Baltics Countries w Nordea Bank jest mentorem w programie Mentoringu realizowanym przez Stowarzyszenie Technologia w Spódnicy.

Monika zarządza teleinformatyką banku, co sprowadza się do odpowiedzialności za ponad 250 osobowy zespół specjalistów i menedżerów.  Swoje pierwsze kroki zawodowe stawiała jako… programista w firmie technologicznej. Uważa, że studia informatyczne nie były szczególnie trudne, a osiąganie sukcesów przez kobiety zależy przede wszystkich od nich samych. Prywatnie mama trzech córek. Wolny czas spędza bardzo aktywnie – lata samolotem, jeździ na motorze, pływa łodzią motorową. Monika jest niezwykle otwarta i bezpośrednia – czym zjednuje sobie otoczenie. To silna osobowość i niekwestionowany lider.

Więcej o naszym programie mentoringowym i mentorach na naszej stronie. Wszystkich chętnych do udziału jako mentee zapraszamy do wypełnienia formularza.

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Wydarzenia

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.