STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
Maruta, Technologia w spódnicy, spotkanie otwarte, bezpieczeństwo, prawo, ochrona, IT
Napisany przez: Administrator

Zobacz fotorelację z naszego otwartego spotkania w lutym.

UDOSTĘPNIJ

Bardzo merytoryczne i udane spotkanie w lutym dotyczyło prawnych aspektów umów IT.

23 lutego o godz. 14.00 wszyscy zainteresowani poszerzeniem swojej wiedzy nt. prawnych aspektów w IT, a w szczególności usług w chmurze, outsourcingu i ochrony danych osobowych spotkali się naszym spotkaniu otwartym.

Zaproszenie było skierowane do liderów oraz liderek IT, osób odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa zgodnego z polskim prawem i obowiązującymi regulacjami.

Spotkanie zorganizowaliśmy jako Stowarzyszenie Technologia w Spódnicy oraz Kancelaria Maruta Wachta. Gośćmi specjalnymi byli eksperci z zakresu prawa nowych technologii wraz z Marcinem Marutą oraz Małgorzata Olszewska - CIO w Agora SA, która podzieliła się z gośćmi swoim cennym doświadczeniem.

To było bardzo udane i merytoryczne spotkanie, świetna forma backlog'u prawniczego i warsztatowego na wzór metodyk zwinnych. Uczestnicy wychodząc z miejsca spotkania stwierdzili, że są zainspirowani gdyż spotkanie było świetne przygotowane, poprowadzone i dyskusja bardzo praktyczna... nie wspominając o bardzo ciekawych casusach prawnych.

Polecamy nasze kolejne spotkania uwadze, bo w tym roku jest bardzo merytorycznie. Dziękujemy kancelarii Maruta Wachta za współorganizowanie spotkania i gościnność.

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Fotorelacje

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.