STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
Akademia Przywództwa
Napisany przez: Administrator

Drugi moduł Akademii Przywództwa już za nami!

UDOSTĘPNIJ

Tym razem o przywództwie w praktyce, swoich pasjach oraz holistycznym podejściu do piękna opowiedziała nam pani dr Irena Eris - kobieta niezwykła pod wieloma względami.

Podczas ekskluzywnego spotkania w pałacyku Bonnetów, reprezentacyjnej siedzibie Instytutu Kosmetycznego, mieliśmy niepowtarzalną okazję rozmawiać z ikoną polskiej przedsiębiorczości. Spółki skupione wokół marki Eris zatrudniają dzisiaj około 1400 osób, a kosmetyki produkowane w fabryce w Piasecznie są obecne na bez mała 50 rynkach świata, m.in. w egzotycznym Bahrajnie, Omanie i Libanie. Ich twórczyni - dr Irena Eris, niezmiennie od 30 lat zaangażowana w proces tworzenia i rozwoju produktów - ujmuje niezwykłą charyzmą, siłą charakteru i ... naturalnością.
 
Trudno o lepszy entourage dla drugiej części naszego spotkania, które poprowadził jeden z najlepiej rozpoznawalnych ekspertów od zdrowego ducha. Pan Wojciech Eichelberger - psycholog, trener, coach - przygotował uczestników do radzenia sobie ze stresem w trudnych momentach, których nie brakuje w codzienności lidera. Pracowaliśmy z naszym ciałem i oddechem, wracając do pierwotnych odruchów, które okazywały się bardzo zaskakujące.
 
To był długi, ale ekscytujący dzień! Do zobaczenia 18 lutego na warsztacie medialnym z Tomkiem Kammelem!
 

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Fotorelacje

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.