STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
Digital University
Napisany przez: Administrator

Zaproszenie na zjazd Digital University

UDOSTĘPNIJ

Serdecznie zapraszamy na zjazd Digital University. Tematem przewodnim zjazdu będą: 27.11.2015 "Sieci społecznościowe" 28.11.2015 "Nowe Technologie w HR i zarządzaniu talentami"

Miejsce: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Al. Niepodległości 128, budynek C, aula I.

Organizator: FSCD Polska

Rejestracja oraz program: http://fscd.pl/cyfrowo/

Fundacja FSCD Polska serdecznie zaprasza do udziału w drugim zjeździe II edycji Digital University objętej patronatem Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, m. st. Warszawy oraz PARP.

Konferencja odbędzie się w dniach 27-28 listopada 2015, w nowym budynku SGH, Al. Niepodległości 128. 

Pierwszy dzień upłynie pod znakiem Social Media. Szczególna uwaga zostanie zwrócona na bezpieczeństwo naszych danych, które powierzamy mediom społecznościowym - co się z nimi dzieje i kto może je wykorzystać, a także różnicy między tym co prywatne a publiczne w zarządzaniu naszym wizerunkiem w sieci. Drugi dzień Digital University  będzie dotyczył zagadnień HR - padną odpowiedzi na pytania czy i jak rewolucja cyfrowa dotyczy także tego obszaru? Jak motywować nowe pokolenia Millenialsów i Zetki? Jak zatrudniać dobrych programistów? Jak zautomatyzować procesy rekrutacyjne? 

Eksperci podzielą się z nami swym doświadczeniem.

Wstęp wolny.

 

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Wydarzenia

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.