STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
mentoring
Napisany przez: Administrator

Akademickie Centrum Mentoringu

UDOSTĘPNIJ

29 października Joanna Wrzosek - nasza mentorka w pilotażowej edycji programu Mentoring w Spódnicy - wzięła udział w debacie z okazji inauguracji Akademickiego Centrum Mentoringu pod auspicjami Polskiego Towarzystwa Mentoringu, na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Do udziału w Okrągłym Stole zaproszone zostały organizacje zajmujące się profesjonalnie mentoringiem w Polsce. Naszym wspólnym celem jest jednoczenie się środowiska zaangażowanego w działalność mentoringową, określanie i wyznaczanie standardów dla profesjonalnego mentoringu poprzez stworzenie kodeksu mentoringu i budowę platformy umożliwiającej wymianę doświadczeń. Kolejne spotkania już wkrótce. TwS cieszy się ogromnie, że znalazło się w tak szacownym gronie. Wierzymy, że dzięki tej relacji nasz program mentoringowy zyska nową jakość i będzie wysoko ceniony wśród wszystkich zainteresowanych, zarówno mentorów jak i mentee.
UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Wydarzenia
TAGI: mentoring

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.