STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
cionet
Napisany przez: Administrator

Nasza relacja z ostatniego spotkania CIONET.

UDOSTĘPNIJ

Ostatnie spotkanie CIONET odbyło się w wyjątkowym miejscu. Mianowicie w składzie wina Roberta Mielżyńskiego na Mokotowie. Gospodarz miejsca Mielżyński Wine Bar – niezwykle gościnny i profesjonalny – przedstawił autorski koncept prowadzenia biznesu w Polsce, a w praktyce zaprezentował najwyższe standardy dbałości o zadowolenie klientów.

Ten interesujący “starter” zapoczątkował cztery “smakowite” wystąpienia. Ogromną przyjemnością była podróż do Avon Cosmetics, w którą zabrał nas jeden z mentorów TwS - Dawid Pawłowski – CIO/Senior IT Business Partner Poland, Baltics & Nordics. Dawid przeprowadził publiczność przez każdy dział w swojej spółce, zatrzymując się każdorazowo, gdy wystąpiła potrzeba współpracy z IT. Przystanków było wiele, a tempo wędrówki okazało się bardzo imponujące.

Równie interesujące “danie główne” zaserwował Lukasz Sibielak – CIO, Członek Zarządu DHL Parcel. W spółce logistycznej skala współpracy z klientami i wyzwań dla IT, które się z tym wiążą, robi wrażenie. Łukasz znalazł dobry klucz do efektywnej współpracy i zaangażowania swojego zespołu – to odpowiedzialność za cele biznesowe dla każdego, niezależnie od miejsca i roli w organizacji.

Ferii smaków podczas tej uczty dopełnił Piotr Chrząszcz – Sales Channels Department Director w T-Mobile Polska oraz Grzegorz Wachowicz – General Manager Sony Polska.

Na deser zebrani mogli wybierać w dyskusjach i emocjonujących rozmowach przy najlepszych gatunkach win i serów. Technologię w Spódnicy reprezentowały Małgosia Olszewska – CIO Agora, Ewa Piłat – Chief Security Officer T-Mobile Polska oraz Sylwia Kujawska-Frydrych – Prezes TwS. Pozostałe Panie, obecne na spotkaniu, jeszcze nie są członkiniami stowarzyszenia, ale to tylko kwestia czasu :-)

 

 

 

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Fotorelacje
TAGI: cionet

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.