STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
coachwise
Napisany przez: Administrator

Ruszyła współpraca CoachWise S.A. ze Stowarzyszeniem Technologia w Spódnicy

UDOSTĘPNIJ

Zapoczątkowana w ubiegłym roku znajomość CoachWise S.A. ze Stowarzyszeniem Technologia w Spódnicy wydała tej wiosny pierwsze owoce.

CoachWise S.A., jako partner programowy, wspiera Stowarzyszenie w budowie i realizacji programu mentoringowego dla kobiet, które pragną rozwijać swą karierę zawodową w obszarze nowoczesnych technologii.

„Stowarzyszenie TwS skupia wiele ciekawych osobowości, kobiet i mężczyzn, z bogatym doświadczeniem zawodowym, gotowych – w roli mentora – wspierać kobiety w osiąganiu tego, co dla nich ważne. Mając takie aktywa, mogłyśmy zainicjować fantastyczny program. Nie chciałyśmy jednak opierać się tylko na entuzjazmie i poczuciu misji. Dlatego, by zapewnić odpowiednią jakość naszemu przedsięwzięciu, postanowiłyśmy skorzystać z wiedzy specjalisty – stąd partnerstwo z CoachWise S. A.”  – mówi Agata Mazurek-Bąk - Dyrektor Programu Mentoring w Spódnicy.

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Fotorelacje
TAGI: coachwise

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.