STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
uniwersytet dzieci
Napisany przez: Administrator

Uniwersytet Dzieci - nowy partner Technologii w Spódnicy.

UDOSTĘPNIJ

Przedstawiamy naszego nowego partnera, fundację Uniwersytet Dzieci. Niebawem opowiemy Wam o naszych wspólnych działaniach.

Uniwersytet Dzieci jest fundacją non-profit, która od 2007 roku prowadzi nowoczesne programy edukacyjne dla dzieci w wieku 6-14 lat. Tematyka zajęć wykracza poza program szkolny, a prowadzącymi są pracownicy naukowi i inni specjaliści.

Patronat nad działalnością Uniwersytetu Dzieci objęło kilkanaście uczelni wyższych, m.in.: UW, UJ, UWr, UWM, AGH, PW, APS, WSE. Zajęcia akademickie na Uniwersytecie Dzieci odbywają się w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Olsztynie. W roku akademickim 2014/15 uczestniczy w nich 6200 dzieci.

Uniwersytet Dzieci dzieli się swoim doświadczeniem i metodą pracy z dziećmi z nauczycielami. Naukowcy wraz z koordynatorami Uniwersytetu Dzieci przekształcają warsztaty ze swoich zajęć w szkolne lekcje. Już ponad 100 multimedialnych scenariuszy gotowych lekcji przygotowanych na potrzeby uczniów i nauczycieli szkół podstawowych znajduje się na platformie scenariuszelekcji.edu.pl

Więcej informacji na stronie fundacji Uniwersytet Dzieci

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Wydarzenia

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.