STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
new year
Napisany przez: Administrator

Na nadchodzący Nowy Rok życzę Państwu...

UDOSTĘPNIJ

Szanowni Państwo, na nadchodzący czas Nowego Roku życzę Państwu czasu…

czasu na przemyślenia, czasu dla najbliższych i przyjaciół - by być z nimi naprawdę, z ich radościami i troskami, a na koniec, ale nie na końcu… życzę czasu dla siebie, czasu na dobrą lekturę, plany i odpoczynek.
 
Mijający rok dla stowarzyszenia Technologia w Spódnicy był bardzo pracowity. Poza dopełnieniem kwestii formalnych związanych z rejestracją i powołaniem organów zarządczych, zorganizowaliśmy wraz z zaprzyjaźnionymi Firmami Cisco, Google, Bankiem BPH, GlaxoSmithKline, Aviva inspirujące spotkania otwarte, które cieszyły się dużą popularnością. Zrealizowaliśmy razem z Coach Wise pierwszy warsztat mentoringowy, byliśmy na Kongresie Kobiet, w Klubie CIO, na okładce „ITWiz”, w Radiu Kolor, na konferencji Harvard Business Review. Objęliśmy patronatem i udzielamy wsparcia ciekawym i ważnym inicjatywom - Digital University fundacji FSCD, Znane Ekspertki, Uniwersytet Dzieci, Forum Edukacji Obywatelskiej.
 
Do naszego stowarzyszenia dołączyły nowe osoby; m.in. PR Manager, Event Manager, Communication Manager oraz Relationship Manager oraz znacząco zwiększyło się grono sympatyków Technologii w Spódnicy. Wzbogaciliśmy się o profesjonalną agencję kreatywną LVOV oraz agencję digitalową ING Digital odpowiedzialną za zarządzanie naszą stroną internetową, blogiem i mediami społecznościowymi.
 
Rok 2015 będzie stał pod znakiem edukacji, mentoringu oraz promocji kobiet IT w mediach. Kontynuujemy ideę spotkań otwartych, które zapowiadają się bardzo interesująco. 
 
Życzę Państwu, by Nowy Rok obfitował w ciekawe doświadczenia, rozwijające projekty oraz spotkania z inspirującymi ludźmi, którzy pojawią się na Państwa drodze. Z pewnością Technologia w Spódnicy będzie miała w spełnianiu tych życzeń swój istotny udział!
 
W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Technologia w Spódnicy
Sylwia Kujawska-Frydrych
Prezes
UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Wydarzenia
TAGI: new year

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.