STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
Wigilia
Napisany przez: Administrator

Wigilia w siedzibie Aviva Polska

UDOSTĘPNIJ

W miniony czwartek, 18 grudnia, w gościnnych progach Aviva Polska, odbyła się Wigilia Stowarzyszenia Technologia w Spódnicy.

W spotkaniu wzięli udział członkinie Stowarzyszenia, jego sympatycy i przyjaciele. W przedświątecznej atmosferze poruszaliśmy nietypowe zagadnienia - związane ze środowiskiem pracy sprzyjającemu rozwojowi pracowników, otwartemu na rozmaite potrzeby i szanującemu równość w każdym aspekcie. O doświadczeniach w tym zakresie opowiedziała Monika Kulińska (Dyrektor HR w Aviva). Kasia Sośnierz z Agencji LVOV zainspirowała nas, by otworzyć się na inne spojrzenie na trudne tematy i przedstawiła najbardziej poruszające kampanie społeczne realizowane na świecie, które w niebanalny, czasem humorystyczny sposób, opowiadają o ważnych i złożonych kwestiach. Na koniec czułą strunę w naszych sercach poruszyła Jowita Michalska z FSCD, która skłoniła nas do refleksji, czym jest dobroczynność i wolontariat, czyli dzielenie się swoim czasem i zasobami z innymi ludźmi, wspieranie organizacji pozarządowych i inicjatyw społecznych. Wszystkie wystąpienia były ciekawym podsumowaniem mijającego roku i inspiracją zarówno w obszarze osobistym, jak i zawodowym. Bardzo cieszy fakt, że pomimo przedświątecznej gorączki tak wiele osób wzięło udział w spotkaniu :-) to dowód na to, jakie znaczenie mają dla nas spotkania członków Stowarzyszenia i jego działalność.

Organizatorzy zadbali również o niespodziankęJ Zaprezentowano nowe logo Stowarzyszenia przygotowane przez zespół Agencji LVOV.

Wyjątkowe spotkanie było również okazją do podziękowań, podsumowań i ambitnych deklaracji działań na przyszłość… Już niebawem przekonamy się czy uda nam się wywiązać z wigilijnych zobowiązań:-)

Wszystkim sympatykom Stowarzyszenia życzymy z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku otwartości, perspektyw rozwoju, czasu dla siebie i bliskich i daru dzielenia się tym, co mamy z innymi!

Wigilia

Wigilia

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Fotorelacje
TAGI: Wigilia

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.