STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
technologia
Napisany przez: Administrator

Technologia w Spódnicy na antenie Radia Kolor

UDOSTĘPNIJ

Dlaczego kobiety z powodzeniem mogą znaleźć swoje miejsce w świecie technologii, informatyk nie musi być mężczyzną, a panie mogą kreować rozwiązania przyszłości – o tym w audycji radiowej mówiły Monika Nowak-Toporowicz dyrektor ds. technologii w UPC Polska i Sylwia Kujawska-Frydrych, prezes stowarzyszenia Technologia w Spódnicy.

Inicjatywa, która zrzesza kobiety w Polsce, które są związane z szeroko pojętą branżą technologiczną, wzbudza duże zainteresowanie. Rozmowa w radiu była jeszcze jedną okazją, by odczarować wiele mitów. Przykładów jest wiele, jak choćby pierwszy z brzegu: głównymi użytkownikami mobilnej technologii są właśnie kobiety, które na smartfonach korzystają z Internetu, oglądają telewizję częściej niż czynią to mężczyźni. Nowe rozwiązania technologiczne wychodzą naprzeciw paniom, które dzięki nim mogą realizować się w pracy – wykonując zawodowe obowiązki zdalnie, nie zaniedbując przy tym rodziny. Jakie jeszcze korzyści niesie ze sobą ten powszechnie uważany za męski – świat technologii? posłuchajcie!

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: TwS w mediach
TAGI: technologia

AUTORZY POSTÓW

  • Administrator

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze commenta, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.